Elektronik  unimedyaÜye Paneli
e-posta
 
şifre
 

  Kodak Dijital Çerçeveler Türkiye'de
Türkiye'de de satışa sunulan Kodak EasyShare dijital fotoğraf çerçeveleri, hem evleri, hem de yaşamı renklendiriyor. Kodak Renk Bilimi teknolojisine, Wi-Fi özelliğine, dahili stereo hoparlörlere ve 128 MB'lik dahili belleğe sahip olan ürünler, fotoğraf ve video paylaşımını kolaylaştırıyor.

Kodak'ın yeni Kodak EasyShare dijital fotoğraf çerçeveleri Türkiye'de de satışa sunuldu. Bu ürünler, sevilen fotoğraf ve videoların müzik eşliğinde canlı bir slayt gösterisi olarak oynatılmasını sağlıyor. 10 ve 8 inçlik Wi-Fi ile 8 ve 7 inçlik standart sürümler halinde sunulan Kodak çerçeveler, "tak çalıştır" kolaylığının yanı sıra sezgisel ve çokfonksiyonlu uzaktan kumanda gibi özellikler içeriyor. İsteğe bağlı olarak sunulan değiştirilebilir yüzeyler, kullanıcıya, dekoru tamamlama ve özgün tarzını gösterme imkanı veriyor.

Kodak Türkiye Dijital ve Film Sistemleri Ülke Müdürü Bülend Nart, tüketicilerin bundan böyle tek bir fotoğrafı çerçeveleyip gerisini bilgisayarda saklamak zorunda kalmayacaklarını, sevdikleri fotoğraf ve videoların tamamını kolay ve eğlenceli bir biçimde gösterebileceklerini, üstelik bunu sevdikleri müzikler eşliğinde yapabileceklerini söylüyor.

Kodak çerçeveler, Kodak standartlarına uygun renk ayarlarına sahip olup, canlı renkler ve hoş ten tonları için Kodak Renk Bilimi teknolojisini kullanıyor. Böylece, fotoğraf gösteriminde, parlak renkler ve keskin detaylar yakalanabiliyor. Kurulum çok kısa sürüyor ve CF, SD, MMC, xD, MS gibi bellek kartları kullanılarak, her tür JPEG görüntü, çoğu video formatı (MPEG 1 ve 4, MOV, AVI) ve MP3 müzik gösterimi yapılabiliyor. Ayrıca, sabit dijital kameralardan, ev bilgisayarlarından, Jump Drive ve Flash Drive'dan USB 2.0 üzerinden dijital dosya aktarılabiliyor. Kodak çerçevelerde, slayt gösterisine dramatik ses efekti katmak üzere dahili stereo hoparlörler yer alıyor.

Kullanışlı bir uzaktan kumandayla, çerçevenin tüm fonksiyonlarına kolayca erişmek mümkün oluyor. Başka bir deyişle, fotoğrafların yeri seçilebiliyor; slayt gösterisi kişiselleştirilebiliyor; kopyalanacak, silinecek, döndürülecek, zoom'lanacak ve basılacak fotoğraf ve videolar seçilebiliyor. Evinde kablosuz İnternet bağlantısı (Wi-Fi 802.11b/g) olan kullanıcılar, fotoğraflarını ev bilgisayarlarından izleyebiliyor ya da Kodak Gallery'ye bağlanarak online fotoğraf albümlerini çerçeve üzerinde gösterebiliyorlar.

Çerçeveyi dekora uydurmak için, isteğe bağlı olarak sunulan yüzeylerden faydalanılabiliyor. Bu yüzeyler, buzlu camdan, ahşaptan, beyaz sert bir maddeden ve gümüşten yapılmış olabiliyor. Değiştirmesi kolay olan yüzeyler, çerçeveyi tamamlıyor ve görüntüyü kişisel tarza uygun olarak güncelliyor.

Dijital görüntü çerçeveleri, 4 sürüm olarak sunuluyor:

- Kodak EasyShare EX1011 dijital fotoğraf çerçevesi, 10 inçlik (diyagonal), 800x480 yüksek çözünürlüklü, 16:9 görünüş oranlı, dijital bir ekrana sahip bulunuyor. Standart bir kablosuz İnternet bağlantısıyla ev bilgisayarından ya da Kodak Gallery'den fotoğraf, video ve müziklere erişme imkanı veriyor. Bu çerçeve, fotoğraf ve videoları saklamak üzere 128 MB'lik dahili bellek, dahili stereo hoparlörler ve müzik için kulaklık girişi sunuyor. Kodak EasyShare EX1011'in fiyatı KDV dahil 439 YTL.

- Kodak EasyShare EX811 dijital fotoğraf çerçevesi, 8 inçlik (diyagonal), 800x480 yüksek çözünürlüklü, 16:9 görünüş oranlı, dijital bir ekrana sahip bulunuyor. Kablosuz erişim ve diğer konularda EX1011 modeliyle aynı özellikleri taşıyor. Kodak EasyShare EX811'in fiyatı KDV dahil 379 YTL.

- Kodak EasyShare SV811 dijital fotoğraf çerçevesi, kablosuz erişim dışında EX811 modeliyle aynı özelliklere sahip bulunuyor. Herhangi bir dijital fotoğraf makinesinden ya da ev bilgisayarından USB ve bellek kartı kanalıyla anında dijital fotoğraf ve video izlemek için ideal bir seçenek sunuyor. Kodak EasyShare SV811'in fiyatı KDV dahil 279 YTL.

- Kodak EasyShare SV710 dijital fotoğraf çerçevesi, 7 inçlik (diyagonal), 480x234 çözünürlüklü, 16:9 görünüş oranlı, analog bir ekrana sahip bulunuyor. SV710, gerçek anlamda "tak çalıştır" kolaylığı sunuyor. Kodak EasyShare SV710'un fiyatı KDV dahil 219 YTL.

Kodak EasyShare Sistemi Hakkında

Kodak ödüllü EsayShare dijital fotoğrafçılık sistemini geliştirmeyi sürdürüyor. Dijital fotoğraf makineleri, fotoğraf çerçeveleri, enstantane yazıcılar, online hizmetler, yazılım, inkjet ve termal fotoğraf kağıtları ile aksesuvarlardan oluşan sistem, yüksek kaliteli dijital fotoğraflar oluşturma, paylaşma ve arşivleme imkanı veriyor. Bütün Kodak EasyShare ürünleri, EasyShare yazılımının 6.2 sürümünü içeriyor. Bu sürüm, kullanıcılara fotoğraf bulma, yaratma ve paylaşma konusunda büyük fayda sağlıyor; Kodak Gallery'ye doğrudan erişim sunarak online ortamda saklanmış albümleri kolayca bulma imkanı veriyor. 6.2 sürümünü İnternet'ten ücretsiz indirmek mümkün.
  Diğer Haberler
EHD yüksek hızlı Digital kablo ile video iletişim işlemleri için sınırsız kolaylıklar sağlıyor - 7.12.2013
Toshiba’dan Daha Yüksek Kapasiteli USB 3.0 Flash Sürücüler - 1.11.2013
MiniStation Slim sadece 8.8 mm! - 21.2.2013
Tabletli Denetçiler Her An Karşınıza Çıkabilir - 26.1.2013
Bakan Ergün, "Türkiye Elektrik-Elektronik Sektörü Strateji Belgesi ve Eylem Planı"Nı Salı Günü... - 26.1.2013Ürün Kategorileri
Haberleşme Sistemleri
Bilgisayarlar
Tv-Görüntüleme Cihazları
Ev Elektronik Cihazları
Ofis Cihazları
Test,Ölçüm ve Laboratuvar Cihazları
Tıbbi Cihazlar
Anket


Ana sayfa     |     Firma Rehberi     |     Haberler     |     Yeni ürünler     |     İletişim
Toplam Ziyaretçi: 1960944

2013 Unividyo